Przywitaj się

Dzienne i nocne Polaków rozmowy o wszystkim

Moderator: Star

Awatar użytkownika
Admin
Administrator

Przywitaj się

Post autor: Admin »

W tym temacie możesz się przywitać z innymi :)

Ber
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ber »

Hello..
Mam na imie Radek.
Interesuje sie manga i anime.
Starczy? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Post autor: Rei Kon »

Jura pisze:O ile dobrze pamiętam to pierwotnym założeniem tego tematu (mimo że nie uwzględnionym w pierwszym poście), było przywitanie się i napisanie czegoś o sobie by przybliżyć swoją osobę innym uzytkownikom.
W takim razie:
Cześć, jestem Rei Kon, zapewne już o mnie słyszeliście a przynajmniej czytaliście :D Interesuję się paleontologią, fotografowaniem wszystkiego co się tylko da, czytaniem, pisaniem, kocham spider-mana i Tellos, nie przepadam za dziewczynami, chociaż są wyjątki od tej reguły, nie lubię romansideł, lubię filmy na których się boję chociaż później zasypiam przy zapalonym świetle :D, ostatnimi czasy służę pomocą i dobrą radą wszystkim zagubionym duszom oraz planuję akcje mające na celu poprawienie ich samopoczucia, kocham bałaganić, mój znak zodiaku to wodnik, na ogół piszę chaotycznie, moja drukarka ma na imię Cassie ale nie jest super świnką, choć od czasu do czasu zdarza się jej być naprawdę wredną świnią :D, nie chodzę do kościoła, w zegarku z ramką mam zdjęcie mojego najlepszego przyjaciela, ogólnie fotkami zapchałam jeden album i szykuje się drugi...
W skrócie: cześć, to ja :D
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: RaptoR »

Hmm... dawalem to na starym forum i moze sie przydac tu, bo jeszcze nie kazdy mnie tak do konca zna :]

W chwili obecnej studiuje historie na UKSW, pracuje w Empiku w dziale multimedialnym, dorabiam jako domowa pomoc komputerowa. Z ksiazek lubie glebokie, ambitne dziela - Kafka, Orwell. Z filmow podobnie - Equilibrium, Matrix, Lowca Jeleni, Pluton - filmy poruszajace do glebi. Lubie po przejrzeniu dziela, usiasc sobie na swiezym powietrzu i gleboko pomylec nad tym, co tez autor chcial przekazac swiatu ta ksiazka lub filmem. Zamknac oczy i przy szumie wiatru we wlosach wczuc sie w sytuacje, w jakiej autor postawil postacie ze swojego dziela.
Lubie dobre piwa - kolekcjonuje butelki po nich - Carlsberg, Heineken, Guinness - to moje ulubione. Nie przepadam za piwami amerykanskimi, a z polskich uwielbiam Tyskie, Krolewskie i Warke, niezbyt lubie Lecha, nie cierpie Zywca. Lubie tanie wina - Komandos to jest to, przy czym mozna kontemplowac caly swiat, Goldy tez sa niezle.
Lubie mangi i anime. Nie jest to stare zainteresowanie, ale bardzo mnie fascynuja niektore tytuly. Ulubiona manga - Battle Angel Alita, znana tez jako Gunnm. Opowiada ona historie dziewczyny - cyborga, ktorej resztki zostaja znalezione i odbudowane przez doktora - mechanika Daisuke Ido. Niestety, ale pamiec dziewczyny zostaje wymazana - Ido postanawia wychowac ja jako swoja corke. Nadaje jej imie Alita i pomaga jej zyc w tym trudnym do objecia umyslem swiecie. A swiat jest naprawde dziwny. Zycie ludzkie kreci sie wokol ich ciala - ktore przebadane, zrozumiane i zastapione maszynami moze sie rozwijac w niespotykanych dotad kierunkach. Sama Alita nie ma nawet krwi - za posilek wystarcza jej czekolada, ktora dostarcza odpowiednich weglowodanow do pracy mozgu - jej jedynej 'naturalnej' czesci ciala. Kolejna manga jest Chobits - historia komputera, ktory przebywajac pod postacia pieknej dziewczyny szuka milosci. Co w tym jest takiego pieknego? Ano to, ze nikt nie ma zamiaru sie zakochiwac w komputerze. Jak przelamac ten mur, jaki naklada na siebie jej wlasciciel? On cos czuje... ale jak o tym mysli, to zaraz sobie do glowy wbija, ze Chii jest po prostu zbiorem algorytmow. W takim razie kim jest czlowiek?
Ludzie mi mowia, ze jestem romantykiem. Na tescie na plec mozgu wyszlo mi, ze mam prawie idealnie kobiecy mozg. Czy taki jestem? Moze... mimo ze zawsze mialem treme w czasie rozmowy z dziewczynami, to czuje, ze zaden kumpel nie byl na tyle uczuciowy, zeby zrozumiec, o co mi chodzi. Smieja sie, gdy ja patrze na wspaniale chmury - niech sie smieja. Mam w dupie to, ze sobie o mnie mysla, ze jestem mieczakiem, albo baba. Ja nie chce sie zmieniac. Kiedys sie zmienialem. Zawsze wtedy bolalo mnie to, ze musialem udawac twardziela. Udawac kogos, kim nie jestem. Wiecej tak nie bede robic. Jestem osoba miekka - latwo mnie zranic celujac w serce, latwo mnie do siebie zrazic kilkoma zaledwie slowami. Staram sie byc wyrozumialy dla ludzi - zdarza sie kazdemu wymsknac pare niechcianych slow. Ale niektorym zdarza sie to zbyt czesto.
Jestem liberalem. Odkad pamietam bylem liberalem. Nigdy nienawidzilem jakiegokolwiek niepotrzebnego ograniczania moich praw, zawsze trzymalem sie srodka politycznej sceny. Skrajnosci mnie wkurzaja, tak samo jak populisci, konserwatysci i chadecy. Jestem ateista z wyboru. Sam dokonalem wyboru, sam postanowilem, ze bede wierzyl w to, co namacalne i rzeczywiste. Nie wierze w Boga, bo nie widze zadnych dowodow na jego istnienie, ani zadnego dowodu, ze moglby kiedykolwiek istniec. Bogowie sa dla mnie sposobem manipulacji kaplanow nad glupim ludem - Lud nie wie, skad sie biora blyskawice, kaplani tez nie, wiec postanawiaja sobie na nich zarobic. Lud sklada ofiary, zeby burza przeszla, kaplani je zgarniaja i po burzy mowia, ze bogowie ich wysluchali. I tak jest po dzis dzien.
Slucham muzyki, ktora mi sie podoba. Slucham takiej muzyki, ktora inni okreslaja jako metal, hard rock, rock, punk rock, regge. Lubie muzyke takich zespolow jak Metallica, System of a Down, Nightwish, Limp Bizkit, Nirvana, Queen... Lubie Boba Marleya, T.Love, Die Toten Hosen i Sidneya Polaka. Lubie taka muzyke, przy ktorej jestem w stanie sie odprezyc.
Lubie przyrode. Lubie siedziec na trawie, patrzec na chmury... Lubie zwierzeta. Sa dla mnie ostoja natury, w odroznieniu od ludzi. Lubie gory, ich wielkie, wyniosle skaly wzbudzaja we mnie respekt. Lubie ladne wytwory ludzkich rak - podoba mi sie wiezowiec w Kuala Lumpur, wieza Eiffla, Statua Wolnosci i metro warszawskie.
Interesuje sie komputerami. Ale nie tylko samym programowaniem, lub grami - ja lubie ich kazdy aspekt. Lubie godzinami sleczec nad ich wnetrzem i powoli skladac je w integralna calosc. Lubie, jak moje ruchy i dzialania zmieniaja system operacyjny i sprawiaja, ze dziala on tak, jak chce. Lubie wykorzystywac Internet do swoich celow - do blyskawicznego zdobywania informacji, do komunikacji z swiatem, do poszerzania wlasnej wiedzy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Star
Moderator
Kontakt:

Post autor: Star »

posty w tym temacie maja wygladac jak te powyzej .... inaczej bede ksowac i ostrzezenia dawac :evil:

lol, jestem przykladem XDDDD - rap
Ostatnio zmieniony wtorek 20 lut 2007, 19:24 przez Star, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

1. Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do przekazania.
2. Moderator nie myli się - Moderator ma inne zdanie.
3. Moderator nie obija się - Moderator czuwa.
4. Moderator nie rozmywa tematu - Moderator przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Moderator nie obraża innych - Moderator dobitnie zwraca uwagę.
6. Moderator nie flooduje - Moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli.
7. Moderator nie wykłóca się - Moderator szkoli forumowiczów.
8. Moderator nie zakłada głupich tematów - Moderator sprawdza czujność forumowiczów.
9. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami Moderatora.
10. Szanuj Moda swego - możesz mieć gorszego.

World in Stars

zwiastunka
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: zwiastunka »

Nienawidzę pisać o sobie, ale jak mus to mus. Jestem średniego wzrostu szatynką o piwnych oczach. Interesuję się japońskim komiksem i animacją, muzyką, filmem, dobrą książką i astrologią. Niezbędny do życia jest mi bezpieczny dom, w którego czterech ścianach czuję się bezpiecznie jak w twierdzy ^-^ Łatwo wpadam w złość jednak nie wyładowuję jej na otoczeniu. Moje emocje znajdują upust w tworzonych przeze mnie pracach (pisemnych i artystycznych) lub wybranych brzmieniach muzycznych (a z tym jest naprawdę różnie chociaż głównie preferuję rockowe brzmienia, metalowe właściwie też). Swoją przygodę z Mangą i Anime zaczęłam oczywiście od nieśmiertelnej Sailor Moon. Jakieś 9 lat temu.
Podobno jestem bardzo towarzyska, ale uważam, że to nieprawda. Zdecydowanie bardziej od tłumu ludzi wolę samotnie spędzone wieczory. Próbuję znajdować się wśród innych po to, by zrozumieć i zaakceptować siebie.
Oto topi sie w tyglu żelazo. Czy morza krwi, gruzy i zgliszcza krzyczeć potrafią ?
Zaplatą–Krew, Ból i Zgliszcza.
Cień się kładzie Cień i cisza.
Słyszymy ją, widzimy cień i drżymy.
Nawet My, którzy bez lęku witamy Koniec.

Awatar użytkownika
Mozkabi
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Mozkabi »

Yyy... Dzień dobry, witam wszystkich :smile:

Jestem Mozkabi czyli Zombiak. Jak wygodniej. :mrgreen:
Interesuję się wszelaką japońskością od... *liczy na palcach*
... nie pamiętam właściwie odkąd ale byłam jeszcze małym grzdylem a teraz jestem na czwartym roku studiów, więc trochę czasu minęło.
Co, studiów? AAA, tak, tak, właśnie. Studiuję etnologię.
Rysuję, dużo czytam, żłopię wiadra zielonej herbaty, z rana jadam owsiankę.
Prowadzę styl życia hikikomori - rzadko wypełzam ze swej jaskini X-D

*myśli*

To chyba tyle. :oops:

Leeterat -> Aż tak szczegółowych danych trzeba udzielać na wstępie? X-D
Ostatnio zmieniony środa 07 mar 2007, 23:51 przez Mozkabi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nekroman
Użytkownik

Post autor: Nekroman »

Tak więc kolej na mnie :D

Jestem Marcinek mam 13 latek i interesuje się M&A, horrorami i fantasy(oraz wkurzaniem siostry :twisted: )
Jesli chodzi o muzykę to ubustwiam psychobilly, rockabilly, horror punk, street punk.
Kocham książki a wszczególnosci te tytuły: mechaniczna pomarańcza, koralina, upadek itp.
Co do M&A to: Hellsing, Chobits <3,oh my goddes, chrono, cowboy bebop, full metal alchemist(tylko troche odcinów), bleach, final fantasy8,NGE, end of Evangelion,X, Yu-Gi-Oh!(az wstyd :lol: )
uwielbiam rysowac i pisac wiersze :wink: oraz grac w MTG

no i w sumie tyle o mnie :D

Awatar użytkownika
Azumi
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Azumi »

No dobra ja nie lubie swego imienia i nazwiska dlatego zawsze i wszędzie przedstawiam się ksywką Azumi. Iteresuje się wieloma rzeczami, ale przeważnie są związane z Japonią. Najwiecej czasu poświęcam J-Rock'owi no i m&a. Jestem fascynatką wampirów. Dlatego Azumi.
Co do zachowania to jestem uparta i kocham stawiac na swoim choć nie mam racji:wink:
Lubie rysować. No i jak na wampira przystało mam 115 lat :D
___...::HANA YORI DANGO::...___

Obrazek

Awatar użytkownika
Acree
Moderator
Kontakt:

Post autor: Acree »

Teraz to sie dopiero zacznie offtop
Jam jest Acree/Akryl/Akure dla Makaronka/Noodle Gonzo według metryki mam 16 lat jednak ja się na nie czuję ;P
Jestem bardzo złośliwą, krnąbrną, wredną, kłamliwą pozorantką <o rly?>, która od najmłodszych lat dzieciństwa ubóstwia pewny nienormalny serial animowany dla oszołomów czyli The Transformers, należy także do grupy fanów tego nienormalnego serialu i z niecierpliwością wyczekuje na kompletnie debilny film fabularnyz udziałem wielkich podobno samotransformujących się robotów , który premierę ma w tym roku. w Dodatku lubię anime <ale nie oglądać>, chodzę do najdebilniejszej szkoły pod słoncem, gdzie dyrektor wyzywa uczniów od "Krowich cycków" a ja sama zastanawiam się nad podobieństwem żaby do mojej wychowawczyni. Zapomniałam tez dodać, że uwielbiam żarty z SZyszefą, jestem nienormalna, uwielbiam offtopować z Makaronkiem, słucham melodic death metalu i heavy metalu, nie lubie mojego księdza od religii, lubię też rysować ale nie umiem ;), poza tym patrz po avatarze...
i nie lubię gotowanej kiełbasy.. POZDRO ALL

Obrazek

Tak wiem mam fryz jak EMO ale to ja byłam pierwsza z tym fryzem!
Ostatnio zmieniony niedziela 11 mar 2007, 21:37 przez Acree, łącznie zmieniany 2 razy.
Optimus Prime (G1) pisze:There's a thin line between being a hero and being a memory...

Obrazek

Noodle
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Noodle »

A ty ładne usta masz... xD weź się zamień xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Acree
Moderator
Kontakt:

Post autor: Acree »

A ty ładne usta masz... xD weź się zamień xD
Chcesz nie ma problemu
<odrywa usta i wymiania się z Makaronem>
Optimus Prime (G1) pisze:There's a thin line between being a hero and being a memory...

Obrazek

Awatar użytkownika
Azumi
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Azumi »

Ohayo :D
___...::HANA YORI DANGO::...___

Obrazek

Awatar użytkownika
Miko_chan
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Miko_chan »

Ojoj, dawno mnie tu nie było, pewnie niewiele osób mnie pamięta (o ile ktoś w ogóle XD). Najwyższa pora się przedstawić :P
Jestem Basia, mam (jeszcze) 17 lat (jeszcze 4 miechy i łoo XD). Interesuję się m&a, muzyką (tu głównie j-music, aczkolwiek ostatnio wpadłam i zaczęłam słuchać metalu :P) Poza tym lubię spiewać, rysować, tańczyć, pisać opowiadania (dwa znajdują się na moim blogu), chodzić po górach, bawić się grafiką, html, zimą jeździć na nartach i łyżwach (chyba za dużo troche tych zainteresowań XD). Jestem osobą upartą (czasem aż za, ale da się przywyknąć), pomocną, nie jest łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, ale jak ktoś to zrobi... :twisted: Nienawidze ludzi chamskich i dwulicowych. Moja przygoda z m&a zaczęła się oczywiście od Sailor Moon ;) Będzie to już jakieś 6-7 lat XD
Także kochani, ohayo :mrgreen:
"My Love For You Will Never Change..."

Awatar użytkownika
ezekiel
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: ezekiel »

no czesc :F
Tsukie-chan... *-*

ODPOWIEDZ