Poszukuję - Piłka w Grze

Gdy nie masz się do kogo zwrócić, zapytaj tutaj
ODPOWIEDZ
bubba
Użytkownik

Poszukuję - Piłka w Grze

Post autor: bubba »

Witam serdecznie!!!

Jestem co prawda nowym użytkownikiem i nie zdążyłem się jeszcze zapoznać z całym forum, niemniej jednak mam nadzieje, że moja prośba spotka się z odzewem z Waszej strony ;)
:lasi_sie:

Otóż szukam gdzie się da, stąd poniekąd moja obecność i tutaj - serii anime "Piłka w grze" (oryg. Aoki Densetsu Shoot), która przed laty emitowana była na Polsacie 2 i TV4. Szukam osoby, która posiada nagraną na VHS lub na innym nośniku tą serię z lektorem. Zainteresowany jestem odkupieniem tych materiałów lub jakąkolwiek inną formą uzyskania tych odcinków, za porozumieniem stron ;)

Bardzo mi zależy na tej serii i głęboko liczę na jakąś duszyczkę, która znalazłaby się i mogłaby mi pomóc!!!!

Pozdrawiam serdecznie
bubba

P.s. Świetne macie emotikony na tym forum :):)

Awatar użytkownika
Adrian
Moderator
Kontakt:

Re: Poszukuję - Piłka w Grze

Post autor: Adrian »

Witam :hi:
wątpię, żebyś znalazł wersje z lektorem. Ale google nie boli :P, na allegro ( a własciwie to na onecie ) znalazłem kogoś kto hurtowo sprzedaje anime
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=375052149
Niestety aukcja jest już zakończona, ale możesz skontaktować się z osoba która to sprzedawała .Cała seria jest na 4 dvd, z oryginalnym dźwiękiem ( język japoński ) ale allegrowicz zaznacza, że dołączą polskie napisy.
Obrazek
Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare
Nigdy nie zawahaj się przyznać do błędu i przeproś.
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "

ODPOWIEDZ