The Elder Scroll : Oblivion and Morrowind

Pogadanki o grach komputerowych
Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

The Elder Scroll : Oblivion and Morrowind

Post autor: Marica »

Slyszec pewno słyszeliscie o takiej grze. Bo trudno bylo tego nie zauwazyc :) Osobiscie uwazam ją za piekna i pod wzgledem graficznym (full detale robia swoje :D) i pod wzgledem fabuły. Jedynym mankamente jest brak opcji multiplayer.. ;( moze kolejna czesc bedzie ja miala (tak wogole to czy w jakiejsc czesci The Eldest Scroll jest multiplayer???).
Piszcie kim gracie, do jakis bract nalezycie, jakie sa wasze najwieksze osiagniecia i jakieklowiek uwagi odnosnie tej gierki:)
Ostatnio zmieniony wtorek 24 paź 2006, 02:52 przez Marica, łącznie zmieniany 2 razy.
Will you take the apple?...

Awatar użytkownika
Adrian
Moderator
Kontakt:

Post autor: Adrian »

TES4: Obilivion - ta nazwa mowi sama za siebie. Gra jest świetna. Jak zwykle pelna wolność , oraz glowny watek fabularny ktory jak chcemy to mozemy wykonac :P Jedyna wadą tej gry jest mały świat. Poprzednie cześci znacznie lepiej wypadaja pod tym wzgledem.
Obrazek
Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare
Nigdy nie zawahaj się przyznać do błędu i przeproś.
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "

Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

Adrian pisze:Jedyna wadą tej gry jest mały świat. Poprzednie cześci znacznie lepiej wypadaja pod tym wzgledem.
No.. ale porównaj jakosc :P Jak myslisz na ilu plytaqch byłby Oblivion gdyby wziasc swiat z Morrowinda a jakos z tego pierwszego?...

Awatar użytkownika
Akane
Użytkownik
Kontakt:

Re: Oblivion

Post autor: Akane »

Marica pisze:Slyszec pewno słyszeliscie o takiej grze.
Pierwszy raz slysze :shock:

Awatar użytkownika
Master Ragnarok
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Master Ragnarok »

tak wogole to czy w jakiejsc czesci The Eldest Scroll jest multiplayer???
Nie. Stfurcy uznali to za zbyt trudne czy coś.

Narobiliście mi smaku tą reklamą. :) Męczę teraz Morrowinda, a o Oblivionie będę mógł co najwyżej pomarzyć.

Awatar użytkownika
Adrian
Moderator
Kontakt:

multi jest.. jest mod w fazie beta robiony przez fanów, który dodaje tą funkcje (do obiliviona)
Obrazek
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "

Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

Beta... torche poczekamy.. pozaty i tak nie wiadomo czy to bedize działac na 100 %.... :/

Awatar użytkownika
Adrian
Moderator
Kontakt:

juz dziala.. mozna gdzies sciagnąć... ale narazie moga grac tylko 2 osoby
Obrazek
-gdzie? za firewallem? "

Awatar użytkownika
Master Ragnarok
Użytkownik
Kontakt:

A... mozna by prosić o przemianowanie nazwy topicu na ogólnie Elder Scrolls? Bo brakuje...

Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

Master Ragnarok pisze:A... mozna by prosić o przemianowanie nazwy topicu na ogólnie Elder Scrolls? Bo brakuje...
Moze byc?:P A co do Morrownida to strasznie zaluje ze spaliłam dysk.. miałam taka fajna postac... <chlip> a od nowa nie chce mi sie zaczynac.....

Awatar użytkownika
Master Ragnarok
Użytkownik
Kontakt:

Ja pochwalę się moją. Żółtodziób jeszcze. Argonianin, 5 lvl Mag zbrojny, członek ostrzy i Gildii Magów. Wprawiony w walce długimi ostrzami (ach, mój claymore), magii przemiany i alchemii. Mam gdzieś screenshot. Gdy ktoś się spyta, dlaczego Argonianin? Ja powiem: BO TAK!

Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

No to ja mam Elfa, Eleonor (ludzie, czy to jest meskie imie? bo wszyscy mi powtarzaja ze to facet..:/ ), Szkoła Alchemii, Zniszczenia, Zabezpiecznia. Lvl chyba 14 <ale nie pamietam bo dawno nie grałam> Ostrza, GildiaMagi (szczerze to juz jestem Arcymagiem :D) ulubiona bron: kostury i katana :) (mam dwie z czego jedna zaczarowałam na dodawanie obrazen od elektycznosci - fajna sprawa:D:D:D ). Głowny watek za soba mam, teraz kupuje sobie domki i je porzadkuje za pomoca fizyki w grze :):)

Awatar użytkownika
Adrian
Moderator
Kontakt:

Czlowiek, typowy wojownik (nie wiek ktory lvl bi nie gralem jakis czas), miecze jednoreczne + tarcza, lucznictwo i ciezki pancerz, troche magi przywrocenia :)
Obrazek
-gdzie? za firewallem? "

Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

Wlasnie lukiem fajnie jest robic sobie assasina:] Szczegolnei jak sie zatruje jeszcze strzałke :D:D (odradzam na wieksza ilosc wrogów sie rzucac, bo nie jestem pewna czy przypadkiem trucizna nei dziala tylko na jedna strzałe....

Awatar użytkownika
Master Ragnarok
Użytkownik
Kontakt:

A tak się z ciekawości spytam - wybieraliście profesję za pomocą pytań, losowo, czy według własnego uznania? Szczególnie ciekawie wyglądają pytania.

PS> Błąd w tytule tematu - powinno być The EldeR Scrolls

ODPOWIEDZ