The Elder Scroll : Oblivion and Morrowind

Pogadanki o grach komputerowych
Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Marica »

NIe raczej ja to robilam wedlug wlasnego uznania.. no bo tak chyba wydawalo sie prosciej :)
Will you take the apple?...

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Pulpet »

Mi się Oblivion nie podoba, wolę Gothica 3, chociaż, że na razie gram w wersję niemiecką, to i tak bardziej G3 mnie zassał :P

Awatar użytkownika
Czarny Ninja
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Czarny Ninja »

Pulpet pisze:Mi się Oblivion nie podoba, wolę Gothica 3, chociaż, że na razie gram w wersję niemiecką, to i tak bardziej G3 mnie zassał
Ale Gothic 3 nie wyszedł jeszcze w Polsce ty hakerze nie zbanować go i odesłac do SB tam się nim zajmą
Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz..... :]

Wybaczcie ale nie starczyło mi na piramidogłowego więc kupiłem tańszego ale równie dobrego TORBOGŁOWEGO drżyjcie!

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Pulpet »

Czarny Ninja pisze:Ale Gothic 3 nie wyszedł jeszcze w Polsce ty hakerze
Mi to nie przeszkadza, ale gra jest fajna :P nawet kiedy "gada" po niemiecku :P

Awatar użytkownika
Xellos
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Xellos »

A ja sie troszke przyczepie do osoby która powiedziała że świat jest mały, to chyba byłes ty Adi :P :P :P Świat wcale nie jest taki mały gdyż morrowind jest 3x mniejszy od mapy Obliviona... Jedynie na czym gra ucierpiała to ilość NPC jest ich bodajże tylko 100 gdzie w Morrowindzie było ich ok 800. Wątek główny jest za krótki w Morrowindzie był bardziej rozbudowany :) :) :) Co do grafiki to i tak sie przyczepie np terreny oddalone są rozkwadracane można to coprawda naprawić pewnymi modami ale i tak nie zawsze jest idealnie. Najbardziej w tej grze mnie wkurza to że mam cholernie dobrą maszyne a na full ustawieniach wyciągam zledwie 30 klatek na sekunde... Posiadam AMD Athlon X2 3800+, 2GB RAM, GeForce 7900 GT 256MB DDR3, SB Audigy 4 i gram w rozdzielczości 1280x1024 AA wyłączony nie idzie właczyć na tej karcie razem z HDR i wszystko na fulla poza cieniami inaczej nie da sie grać... Cienie zewnętrzne mam ustawione na 1/4 a wewnętrzne na fulla reszta oczywiście na fulla :) :) :) Chce poznać wasze opinie i jak u was działa ta gra na waszym sprzęcie ^^

Awatar użytkownika
Adrian
Moderator
Kontakt:

Post autor: Adrian »

Xellos pisze:to chyba byłes ty Adi :P :P :P
tak to bylem ja
Xellos pisze:Świat wcale nie jest taki mały gdyż morrowind jest 3x mniejszy od mapy Obliviona...
morrowind byl wiekszy... moze mniej urozmaicony, ale wiekszy
Obrazek
Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare
Nigdy nie zawahaj się przyznać do błędu i przeproś.
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: RaptoR »

Fakt, wiekszy. I bardziej pokrecony.

Ale Oblivion to polka wyzej. Glownie ze wzgledu na fabule i subquesty, ktorych jest duzo, duzo wiecej niz w Morrowindzie. I za lokacje dodatkowe - szedlem sobie noca przez las z jednego miejsca na drugie i znalazlem 5 jaskin zwiazanych z 7 subquestami. A myslalem, ze na skroty szybciej :D

Gram rycerzem, spod znaku wojownika. Macham poltorakiem i od czasu do czasu sie lecze. I ciagle szkole akrobatyke - skacze juz na dobry metr w gore :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Master Ragnarok
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Master Ragnarok »

Kradzież popłaca... w Morrowindzie. Przed chwilą włamałem się do skarbca Telvanich. Straciłem zwój przyzwania Złotego Bóstwa, a moje ostrze odebrało życie dwóm żywiołakom burzy (skurczybyki w jednym małym pomieszczeniu) i sześciu strażnikom świątynnym (ich wina, oburzyli się za "świętą zbroję", którą zdarłem z jednego z ich pobratymców przy jakiejś twierdzy). Warto było. Zdobyłem ponad 3000 septimów i wyczepisty, daedryczny miecz i coś jeszcze. Tego tam jest tak dużo, że bez udźwigu >700 nie przychodźcie :)

Cain
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Cain »

Jakos niedawno wróciliśmy z Adrianem do starego dobrego Morro. Kiedys co chwila robilismy sobie nową postać, zdobywalismy kilka lvl i znowu robilismy nową postać. Teraz jednak każdy zrobił sobie optymalną do swojego stylu gry postać i sieczemy :) Znaczy ja siekę a Endrju paraliżuje jakimś śmisznym mieczykiem. Gram Nordem, macham toporem i długimi, dobrze sie włamuje i nieźle dogaduje. Akrobatyka i Atletyka wypasiona bo nie lubię chodzic drogami. Ten swiat jest zbyt piekny, żeby to robic i biegam po górach :) Adrian woli oszczezac czas i korzysta z jakiegos pierscienia teleportacji, ale mi to by odbieralo przyjemnosc z gry. Zakochalem sie w tej grze od drugiego wejrzenia i nie wyobrażam sobie bez niej zycia :P
Master Ragnarok pisze:3000 septimów
Synku, 3000 septimów to ja mam na cukierki :cool:

Awatar użytkownika
Master Ragnarok
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Master Ragnarok »

Synku, 3000 septimów to ja mam na cukierki
Jednorazowo. Pod koniec Morrowind zrobił się trochę nudny. Latałem z mieczem obosiecznym, który po każdym uderzeniu przywracał mi 70 HP, a przypominam, że byłem magiem bojowym i owe przywrócenie leczyło mnie w pełni. Nawet Dagoth mnie nie pokonał.

Cain
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Cain »

A ja jestem w trakcie 3 próby dopiero więc wiesz...powinna byc bida z nędzą ale zbytnio lubię wyprwy "na świat",

Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

Re: The Elder Scroll : Oblivion and Morrowind

Post autor: Marica »

Jak donosi serwis IGN.com kilka dni temu firma ZeniMax Media wykupiła domenę elderscrollsonline.com. Można z tego wysunąć wniosek, że być może kolejną odsłoną serii TES będzie gra MMORPG.
info: elderscrolls.phx.pl

No.. jesli doczekamy sie wersji online to bedzie zaskoczenie dla wielu zapalonych graczy TES:IV.. ciekawe co z tego bedzie :P
Will you take the apple?...

firedog
Użytkownik
Kontakt:

Re: The Elder Scroll : Oblivion and Morrowind

Post autor: firedog »

Ta gra aż się prosi o odsłone online tak wiec czas najwyższy :)

ODPOWIEDZ