WARHAMMER Mark Of Chaos

Pogadanki o grach komputerowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

WARHAMMER Mark Of Chaos

Post autor: Rei Kon »

Premiera - koniec tego roku.
Trailery obiecujące, wspaniałe, powalające.
Nadchodzi Chaos, a z nim dobra zabawa(oby).
Gra, którą muszę mieć i na pewno ją dostanę.
D&D jest gra o świecie kolorowym, łagodnym, słabym, nierealistycznym.
Warhammer przedstawia brutalne realia wojen i prawdziwego życia. Można się w to wczuć, poczuć smak grozy, walki o przetrwanie. Ta gra ma swoją duszę, jedyną i niepowtarzalną. I żaden inny system nie jest w stanie tego tak powtórzyć. Przynajmniej ja tak sądzę.
Mam nadzieję, że ta gra nie okaże się przereklamowanym bublem.
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: RaptoR »

Dobra, bo juz wyszlo, a ja gralem.

Gra jest dosc latwa i szybka. Bitwy sa niezwykle efektowne - krew sie leje na wszystkie strony, olbrzymy rozrzucaja zoldakow na lewo i prawo jak Sauron w LOTR i dziesiatkuja oddzial w pare ruchow pniakiem. Muzyka niesamowita, wbija sie w mozg i nadaje calosci rozrywki klimat wlasnie taki - WARHAMMEROWY!!!. Niestety - nieco prosta. Przeszedlem kampanie Imperium\Elfow w trzy dni. Za Chaos sie (jeszcze) nie zabieralem.

Jednak po tym wszystkim az szkoda patrzec na to beznadziejne spolszczenie, jakim uraczyla nas Cenega - Kilkanascie wpadek w czasie calej gry, kiedy slyszymy angielski zamiast polskiego. I jeszcze wiecej wpadek, w ktorych czytajacy pomija cale zdania, ktorych tekst widzimy przed nosem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarny Ninja
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Czarny Ninja »

Grałem i powiem szczerze że mnie sie podobał średnio rozgrywka nie rózni się za dużo od Bitwy o śródziemie. Tak jak powiedział RaptoR gra jest łatwa chaos przeszedłem w 4 dni. Muzyka może nie tyle co powala ale jest bardzoi dobra jedyne co jest powalające w grze to grafika na najwyższych detalach ( cieło mi się czasem niemiłosiernie ale jaka sadysfakcja). Niestety miałem wersje niemiecką więc duż z gry nie zrozumiałem tak się kończy kupowanie gier z czarnego rynku T_T
Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz..... :]

Wybaczcie ale nie starczyło mi na piramidogłowego więc kupiłem tańszego ale równie dobrego TORBOGŁOWEGO drżyjcie!

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: RaptoR »

Czarny Ninja pisze:Grałem i powiem szczerze że mnie sie podobał średnio rozgrywka nie rózni się za dużo od Bitwy o śródziemie.
Ha. Ha. Ha.

Zbuduj budynek w Mark of Chaos. Albo wydobadz jakis surowiec.

To, ze mapa ma podobne kolory, nie oznacza, ze gra jest podbna, lol.
Obrazek

ODPOWIEDZ