Co nowego na rynku gier komputerowych?

Pogadanki o grach komputerowych
Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Co nowego na rynku gier komputerowych?

Post autor: RaptoR »

Taki temat do dostarczania najnowszych informacji z rynku. A wiec jazda z tym koksem:

-Nintendo oglosilo, ze oficjalna nazwa kolejnej konsoli stacjonarnej (nazwa dotychczasowa - Revolution) ma brzmiec Wii. Wii, bo brzmi po angielsku jak We (my), bo i wyglada jak kontroler no i dlatego, ze nazwa wpada w ucho niezaleznie od tego, po jakiemu gadasz :)

-Blizzard zawiesil prace nad StarCraft: Ghost. Jednak w oficjalnym liscie jest mowa o zawieszeniu tytulow StarCraft: Ghost XBoX i Starcraft: Ghost PS2, wiec mozliwosc jest, ze tytul bedzie wznowiony, gdy wszystkie trzy firmy wypuszcza swoje konsolki.

-Swoja premiere mialo Guild Wars: Factions. W dwoch, bardzo ladnych pudelkach kusi oczy graczy, dla ktorych MU jest zbyt banalne, a WoW za drogi.
Obrazek

Cain
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Cain »

Już niedługo, bardzo bliziutko premiera remake'a Sensibkle Soccera z przed kilkunastu lat. Grałem w demo i jeśli poprawią troszkę "kontrolowany odgórnie lot piłki" - bo ta czasem zmienia kierunek sama z siebie - to gra będzie jeszcz cudowniejsza. FIFA i PES - mówimy Wam papa!

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Heroesy wyszly, i uszczkne wam nieco tajemnicy zawodowej - to najlepiej sie sprzedajaca gra komputerowa od czasow Simsow (pierwszych). Grafika jest sliczniusia i pomimo drobnych niedociagniec natury grywalnej (ksztalt pola bitwy, ogolna widocznosc wskazowek i postaci na mapie), to gra jest naprawde bardzo, bardzo dobra. Dawno takiego tytulu nie bylo, ktory tak mocno by laczyl grywalnosc z wygladem, w tak niskiej cenie i z taka iloscia dodatkow. Cud miod.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrian
Moderator
Kontakt:

Post autor: Adrian »

NIe tak dawno ukazał sie dodatek do gry Half-life 2, o nazwie Epizod ONE. W tej wersji przechodzimy gre córką Eli Vance, piękną panią Alex. Pomysł wydaje sie ciekawy. W koncu można przejśc gre jeszcze raz podziwiając pięgna grafike i bawiąc sie doskonałą fizyką taka sama jak w HL2, ale teraz zobaczymy wszystko z oczu Alex. Polecam wszystkim którzy (tak jak ja) przechodzili gre kilka razy, zeby tylko wrócić do świata HL :)

Jak tylko dorwe gre w swoje łapki to zdradze więcej szczegółów
Obrazek
Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare
Nigdy nie zawahaj się przyznać do błędu i przeproś.
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

3 IMO najlepsze premiery w tym roku vs 3 najlepsze IMO premiery w roku przyszlym:

1 Heroes of Might and Magic 5
2 Oblivion
3 Call of Duty 2

1 Spore (wakacje?)
2 Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (marzec?)
3 World of WarCraft: Burning Crusade (16 styczen)

Tylko patrzec w przyszlosc z utesknieniem, heh?
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Post autor: Rei Kon »

RaptoR pisze:1 Spore (wakacje?)
Mam nadzieję, że będzie warto zagrać :) fabuła zapowiada się naprawdę interesująco, kierować życiem od samego maleńkiego początku aż do wielkiego końca. Simsy wymiękają zanim jeszcze staną na starcie.
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Rei Kon pisze:
Mam nadzieję, że będzie warto zagrać :) fabuła zapowiada się naprawdę interesująco, kierować życiem od samego maleńkiego początku aż do wielkiego końca. Simsy wymiękają zanim jeszcze staną na starcie.
Ano. I do tego multiplayer... Mam jedynie nadzieje, ze nie bedzie kosztowac wiecej niz 150 zeta :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Post autor: Rei Kon »

No, nie powinien. Większe ceny są zarezerwowane raczej dla konsol :) Może ze 129zł, ze względu na twórców i rozmiar produkcji? A za miesiąc, dwa już pewnie 90 zł.
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Przeciez Spore jest robione przez firme w lapskach Electronic Arts Polska. A popatrzmy sobie na ceny ich nowosci - LOTR Bitwa o Srodziemie 2 - 159. Simsy - 159. Black and White 2 - 159. FIFA - 139. Need for Speed Carbon - 139. A jesli toto bedzie zaklasyfikowane jako MMO, to az strach sie bac :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarny Ninja
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Czarny Ninja »

RaptoR pisze:1 Heroes of Might and Magic 5
Zawiódł mnie strasznie. Nie żeby gra była zła ale ja miałem cały czas wrażenie że gram w mocno zmienionego Etherlordsa
RaptoR pisze:2 Oblivion

Wole Morrowinda nie wiem czemu po prostu wole starsza część
RaptoR pisze:3 Call of Duty 2
To isnieje jeszcze jakaś gra wojenna opróćz Medal of honor: allied assalut? Muszę skończyć z tym zasranym multiplayerem... od jutra
RaptoR pisze:3 World of WarCraft: Burning Crusade (16 styczen)

Tylko patrzec w przyszlosc z utesknieniem, heh?
Bo ja wiem WoW jest dobry ale jak mam zapłacić kolejny abonamet za kilka dodatków do rozgrywki to ja pasuje i wole zagrać w GW które według mnie jest dośc mocno niedocenianym tytułem.

A zuważyliście że Cd project wydał nową serie Extra klasyki może niektóre gry już trącą myszką ale warto je mieć.
Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz..... :]

Wybaczcie ale nie starczyło mi na piramidogłowego więc kupiłem tańszego ale równie dobrego TORBOGŁOWEGO drżyjcie!

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Czarny Ninja pisze:Zawiódł mnie strasznie. Nie żeby gra była zła ale ja miałem cały czas wrażenie że gram w mocno zmienionego Etherlordsa
lol... chyba jeszcze o czyms nie wiesz... ze Etherlords to malo zmieniony Disciples2 ;]]]
Czarny Ninja pisze:nie wiem czemu po prostu
KOfamy argumenty.
Czarny Ninja pisze:
To isnieje jeszcze jakaś gra wojenna opróćz Medal of honor: allied assalut?
Kupa lepszych. Miedzy innymi Call of Duty 2. A do multiplayera to sie Battlefielda stosuje.
Czarny Ninja pisze:wole zagrać w GW które według mnie jest dośc mocno niedocenianym tytułem.
I placic kolejne 130 zeta za dodatki, ktore sa wielkosci darmowego patcha do wowa? I meczyc sie z plagami botterow i cheaterow, za ktorych nie zabiera sie z NCSoftu NIKT?
Czarny Ninja pisze:A zuważyliście że Cd project wydał nową serie Extra klasyki może niektóre gry już trącą myszką ale warto je mieć.
Zuwazylismy. Ja juz mam wsio, co oni tam proponuja i chyba udalo mi sie przescignac XKN - zaczynam kupowac edycje premierowe ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarny Ninja
Użytkownik
Kontakt:

RaptoR pisze:lol... chyba jeszcze o czyms nie wiesz... ze Etherlords to malo zmieniony Disciples2 ;]]]
A Disciples 2 to troche zmieniony Heros a heros to prawie wogóle nie zmieniony Kings bunty więc gdzie koniec sznureczka ? ;]
RaptoR pisze:Kupa lepszych. Miedzy innymi Call of Duty 2. A do multiplayera to sie Battlefielda stosuje.
Battlefielda? Ale tylko i wyłącznie najnowszego :mrgreen:
RaptoR pisze:I placic kolejne 130 zeta za dodatki, ktore sa wielkosci darmowego patcha do wowa?
Zanim zaczniesz marudzić na cene dodatków to przelicz sobie ile płacisz za abonament w WoWie za powiedzmy trzy miechy. A gra w WoWa na trzech miechach się nie kończy bo ten shit uzależnia jak cholera więc co jest korzystniejsze?
RaptoR pisze:I meczyc sie z plagami botterow i cheaterow, za ktorych nie zabiera sie z NCSoftu NIKT?
A za to w WoWie nikt nie ma czita co? Ale w sumie są ludzie, parapety i tak dalej :roll:

Wybaczcie ale nie starczyło mi na piramidogłowego więc kupiłem tańszego ale równie dobrego TORBOGŁOWEGO drżyjcie!

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Czarny Ninja pisze:A Disciples 2 to troche zmieniony Heros a heros to prawie wogóle nie zmieniony Kings bunty więc gdzie koniec sznureczka ? ;]
Sznureczek jest duzo krotszy, buziaczku. Bitwa w Etherlords wyglada identycznie, co w Disciplesach. Mapa i druzyna tez. Forma.

Etherlords to klon.
Czarny Ninja pisze:Battlefielda? Ale tylko i wyłącznie najnowszego :mrgreen:
Chciales chyba wojenny?
Czarny Ninja pisze:Zanim zaczniesz marudzić na cene dodatków to przelicz sobie ile płacisz za abonament w WoWie za powiedzmy trzy miechy. A gra w WoWa na trzech miechach się nie kończy bo ten shit uzależnia jak cholera więc co jest korzystniejsze?
I mam NAJLEPSZA gre pod sloncem? Z 24/7 obsluga techniczna, patchami obejmujacymi gigantyczne krainy, swiat wciaz rozbudowany z troska przez adminow z Blizzarda.
Czarny Ninja pisze:A za to w WoWie nikt nie ma czita co?
Jesli ma, to krotko. Bardzo krotko.

A w Guild Wars nikt cheatow nie usuwa. One sa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarny Ninja
Użytkownik
Kontakt:

RaptoR pisze:Bitwa w Etherlords wyglada identycznie, co w Disciplesach.
Coś Ci się chyba pokiełbasiło buziaczku ( geeeeez) W Etherlords wzywasz sługi na podstawie losowych tasowań kart a w Disciples je werbujesz. W Etherlord aby zwyciężyć musisz pokonać bochatera w Discpiles trza zniszczyć całą drużyne. Więc nie są identyczne
RaptoR pisze:Chciales chyba wojenny?
A najnowszy nie traktuje o wojnie? Słowo ,,wojenny" ma szerokie pojęcie
RaptoR pisze:I mam NAJLEPSZA gre pod sloncem?

Bez przesady to słowo Najlepsza to kwestia gustu.
RaptoR pisze:A w Guild Wars nikt cheatow nie usuwa. One sa.
To uczy pokory i współczucia do noobów którzy nie potrafią nawet grać bez czita :wink:

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Obrazek

Obrazek

Neee, nie widac zadnych podobienstw...
Czarny Ninja pisze:A najnowszy nie traktuje o wojnie? Słowo ,,wojenny" ma szerokie pojęcie
Ale jesli wymieniasz Medal of Honor to pewna, konkretna wojne masz na mysli?
Czarny Ninja pisze:Bez przesady to słowo Najlepsza to kwestia gustu.
W tym wypadku "Najlepsza" to cecha wowa ;]]]
Czarny Ninja pisze:To uczy pokory i współczucia do noobów którzy nie potrafią nawet grać bez czita :wink:
Wystarczajaco sie nagralem w Diablo, gdzie kazda osoba miala xxx zdupowanych istow, zeby owa pokora zmienila sie w zazenowanie. No, thx.
Obrazek

ODPOWIEDZ