NFS Most Wanted

Pogadanki o grach komputerowych
Noodle
Użytkownik
Kontakt:

NFS Most Wanted

Post autor: Noodle »

Nowa część NFS'a grałam i szczerze powiem że ma ona jedną wadę: nie można wyłączyć policji, która mnie denerwuje.

Wpienić się można jak ci taki wjeżdza w tył samochodu...

Ale samochody są piękne ;)

[to napisała ja, dziewczyna która bardzo lubi NFS]

A co wy na to powiecie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Marica
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Marica »

Coz ta gra bez policji sie nie obejdzie, straci cały swoj urok. A ogolnie mi sie podoba, i grafika<samochody otoczenie> i sam pomysł na gre :) A najbardziej Mitsubishi Evolution w wersji tuningownej.
Gierka wypas :D
Will you take the apple?...

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: RaptoR »

Kiepska strasznie. Po pierwsze - beznadziejnej jakosci filmiki. Po drugie - miasto w dzien jest nieproporcjonalnie brzydsze niz to noca w NFS:U2. Po trzecie - dalej nie mamy MacLarena. Po czwarte - krotka, da sie przejsc w dwa dni. Po piate - droga, 140 zlotych za wersje piecowa to zdecydowanie za duzo.

Wole Burnouta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Post autor: Rei Kon »

Osobiście w to nie grałam, ale z opinii znajomych, to jest dosyć cienka, brakuje masy bajerów. Oczywiście największy jej plus to fakt, że jest nowa. Większośc ludzi patrzy tylko na to - przy odrobinie reklamy nawet największa kicha sprzeda się w duzym nakładzie.
Myslę, że nawet ta część by mi się nie spodobała, skoro poprzednia została podarowana koledze. 10 minut gry i stwierdziłam, że to nie to co lubi sie najbardziej.
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

firedog
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: firedog »

RaptoR pisze:Kiepska strasznie. Po pierwsze - beznadziejnej jakosci filmiki. Po drugie - miasto w dzien jest nieproporcjonalnie brzydsze niz to noca w NFS:U2. Po trzecie - dalej nie mamy MacLarena. Po czwarte - krotka, da sie przejsc w dwa dni. Po piate - droga, 140 zlotych za wersje piecowa to zdecydowanie za duzo.

Wole Burnouta.
hmm niewiem na jakim tym ty sprzecie jedziesz ale jak dla mnie nie ma porownania miedzy tymi dwoma grami . NFS MW wyglada poprostu pieknie w dzien zwlaszcza jeszcze jak przyswieci słonce albo popada deszcz ;]

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

3.0 GHz, 1024 RAM, Radeon N800

Jak przyswieci slonce, to niebo staje sie buro-gowniane z efektem flary. Jak zapada deszcz, to bedzie buro-gowniane z efektem flary i deszczem (kto to widzial, zeby deszcz padal, jak jest slonce? W MW pada tylko i wylacznie, jak jest deszcz). W MW nie ma nocy. I to go dobija.
Obrazek

firedog
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: firedog »

własciwie to niewiem jakich to efektow i technologi karty nfs mw kozysta wiec nie jestem pewien czy z X800 chodzi na maks rzeczywistych detali (ehh takie to problemy z pecetami sa ;p) Ale nadal bede sie upieral ze wyglada duzo lepij niz U2.

Polecam ten http://www.tweakguides.com/NFSMW_5.html przewodnik mozna tam zobaczyc screany z roznych poziomow detali w grze.

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Pulpet »

firedog pisze:własciwie to niewiem jakich to efektow i technologi karty nfs mw kozysta wiec nie jestem pewien czy z X800 chodzi na maks rzeczywistych detali (ehh takie to problemy z pecetami sa ;p) Ale nadal bede sie upieral ze wyglada duzo lepij niz U2.
Jsa mam X800 GTO 2 i nie chodzi na maksymalnych detalach idealnie, hmm, samochody są dobrze odwzorowane wizualnie, ale brakuje mi Hummera, no i nie ma noicy, co to ma być?

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

http://www.tweakguides.com/images/NFSMW_8.jpg <--- w00t, jakie wspaniale niebo!!!11

czy tylko ja widze tu graficzna porazke? =.="
Obrazek

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Mi to nie przeszkkadza, lepsze takie niż pikselowate :P

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Nie pikselowate - mroczne z neonami =] Underground jest mroczny, a MW sraczkowaty ;]]]]]

Dzisiaj w pracy mielismy konkurso z NFS:Most Wanted z okazji dnia dziecka. Gdyby nie to, ze robilem dostawe z EA w magazynie, to zpwnowalbym tych noobow =.="
Obrazek

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

RaptoR pisze:Gdyby nie to, ze robilem dostawe z EA w magazynie, to zpwnowalbym tych noobow =.="
Tak, tak :)
RaptoR pisze:Nie pikselowate - mroczne z neonami =] Underground jest mroczny, a MW sraczkowaty ;]]]]]
NFS: U2 mi sie też bardziej podobał ni NFS: MW, nigdy nie mówiłem, że jest odwrotnie :), ale w NFS: MW lepsze fury są (z wyjątkami)

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Ja tam ciagle pamietam NFS4 i MacLareny... Y_Y A tu? Mam sie scigac, za przeproszeniem, fiatem punto.
Obrazek

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Nie chce nic mówić, ale w NFS: MW jest Mercedes-Benz SLR McLaren

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Obrazek