MMORPG

Pogadanki o grach komputerowych
Shiva
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Shiva »

Jak kto lubi ;] Grałem w obydiwe gry i jakoś wygląd Sika mnie się nie podoba ubogo tam strasznie według mnie i własnie w tym oto silku co to tam kompas i wspaniała mapa czesto nie potrafiłem sie odnaleźć :D

Awatar użytkownika
Adrian
Moderator
Kontakt:

Post autor: Adrian »

MMORPG.. nie trafiłem jeszcze na takiego który odpowiadałby moim gustom.. pogrywam sobie w Mu tak z braku czegoś ciekawszego :P
Obrazek
Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare
Nigdy nie zawahaj się przyznać do błędu i przeproś.
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "

Awatar użytkownika
VampirE
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: VampirE »

mnie sie ogulnie takie gry szybko nudza, a szkoda.
[center]Forum World In Stars
Against All Authority[/center]

Awatar użytkownika
Jura
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Jura »

Shiva pisze:Grałem w obydiwe gry i jakoś wygląd Sika mnie się nie podoba ubogo tam strasznie według mnie i własnie w tym oto silku co to tam kompas i wspaniała mapa czesto nie potrafiłem sie odnaleźć
;> A według mnie ubogo właśnie jest w Kalu... wciąż tak samo i monotonnie, a na dodatek na każdym kroku ktoś cię zabija... a w ostatnim czasie pojawiły się takie lagi że strach w ogóle do gry wejść bo więcej doświadczenia się traci niż zdobywa...

Gubiłeś się w Silku???? A co? Masz problemy z orientacją?? :roll: czy map nie umiesz czytać? :neutral:
http://jura.fotosik.pl
Zero tolerancji dla analfabetów i dyslektyków! Jedno i drugie jest uleczalne, trzeba tylko chcieć, LENIE !
Świat to niesprawiedliwe dno!

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: RaptoR »

tydzien temu wyszlo GW:Factions. Ktos gral, bo ja tylko pudelko slinilem, jesli chodzi o kontakty z tym MMO ;]
Obrazek

Shiva
Użytkownik
Kontakt:

Jura pisze:Gubiłeś się w Silku???? A co? Masz problemy z orientacją?? :roll: czy map nie umiesz czytać? :neutral:
Wszedzie gdzie pójde te same stwory ;] a to mój punkt orientacji ;] w kalu nie było problemu :D

Awatar użytkownika
Jura
Użytkownik
Kontakt:

Shiva pisze:Wszedzie gdzie pójde te same stwory ;]
to pewnie nie wyszedłeś dalej niż okolice murów miasta.... :roll:
http://img295.imageshack.us/img295/4941 ... 4hk0yk.jpg
Shiva pisze:w kalu nie było problemu
XD haha bo w Kalu sa proste drogi, a nie rozległe tereny do zwiedzania
Zero tolerancji dla analfabetów i dyslektyków! Jedno i drugie jest uleczalne, trzeba tylko chcieć, LENIE !

Awatar użytkownika
Ester
Użytkownik

Post autor: Ester »

A może Conquer Online ? :wink: http://www.conqueronline.com/announ/1.htm
Jakieś super 3D fajerwerki to może nie są, ale gra sie całkiem przyjemnie, podobnie jak w przypadku Ragnarok Online.

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Pulpet »

Ja od wczoraj katuje mojego Elfa w WOWie :P

Shiva
Użytkownik
Kontakt:

Jura pisze:to pewnie nie wyszedłeś dalej niż okolice murów miasta.... :roll:
http://img295.imageshack....iscn24hk0yk.jpg
Zeby to tak w grze byłe ... te granice są płynne nie ma miesc ze sa tylko 2 stwory ....
Jura pisze:XD haha bo w Kalu sa proste drogi, a nie rozległe tereny do zwiedzania
Akurat proste drogi .......... W silku sa proste kurde jak chcesz isc na skróyt to wielkie góóóry !! :D

W silku zrobiłem questy do 14-15 levelu i do pewnych miejsc zaszedłem, do portów itp + widziałem jak mój brat na 30 którymś pocierął za rzeką po pustyniach jak dla mnie bieda :D

Awatar użytkownika
Jura
Użytkownik
Kontakt:

Shiva pisze:Zeby to tak w grze byłe ... te granice są płynne nie ma miesc ze sa tylko 2 stwory ....
A czy ja mówiłam że tak jest? :roll: tym lepiej że tych granic nie ma, w ten sposób jest więcej do ćwiartowania :twisted: Wystarczy że wiesz w którym regionie znajdują się dane istoty.
Shiva pisze:Akurat proste drogi .......... W silku sa proste kurde jak chcesz isc na skróyt to wielkie góóóry !!
lol żeby dojść gdzieś w Kalu to trzeba non stop iśc jakimiś wąwozami, i w żaden sposób nie da się skrócić drogi, no chyba że jest się na tyle bogatym by kupować sobie teleporty... a tak to trzeba się ślimaczyć... z nudów można zasnąć...
W Silku przynajmniej wszędzie blisko i wystarczy znać kierunek, jak i speed nie jest tylko dla wybranych (lub wyjątkowo cierpliwych)...
A góry są bardziej na wschód, na zachodzie masz śliczne otwarte przestrzenie.
Shiva pisze:W silku zrobiłem questy do 14-15 levelu i do pewnych miejsc zaszedłem, do portów itp + widziałem jak mój brat na 30 którymś pocierął za rzeką po pustyniach jak dla mnie bieda
To niezbyt daleko zaszedłeś... Pustyń na własne oczy jeszcze nie widziałam (prócz screenów), ale nie rozumiem co masz na myśli mówiąc bieda??
Oglądałeś kiedyś rozgwieżdżone niebo w Silku? A deszcz? A mgły? Tutaj gra ma coś do zaoferowania także pod względem krajobrazów.
Monotonnia Kala zabija...

Awatar użytkownika
Mai Abe
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Mai Abe »

Fajna jest gra Lineage II wciągnęła mnie jak nie wiem ^^ Co o niej myślicie?
Lubię patrzeć jak Ty patrzysz.

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Mai Abe pisze:Fajna jest gra Lineage II wciągnęła mnie jak nie wiem ^^ Co o niej myślicie?
Fajna, ale nie wiem czemu WOW mi się bardzie podoba :)

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: RaptoR »

Bo WoW jest najlepszy.

Szkoda tylko, ze nie grasz na oryginalnych serwerach, bo dopiero tam sie zaczyna zabawa ;]
Obrazek

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Szkoda tylko, ze nie grasz na oryginalnych serwerach, bo dopiero tam sie zaczyna zabawa ;]
Taaa znam tą zabawę, grałe, to ludzi, tak jakby ich z pierdla wypuścili... eee tam :) może kiedy wbije na battle neta

ODPOWIEDZ