MMORPG

Pogadanki o grach komputerowych
firedog
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: firedog »

Czarny Ninja pisze:WoW ma jedną wade Ramorzerność ja mam 1036 RAM i w Battlegrunds mi się przychacza :/
z taka biedna grafa takie wymagania? ehh znowu blizz pod tym wzgledem sie nie spisal jak widze..

Awatar użytkownika
RaptoR
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: RaptoR »

Wyobraz sobie trzysta postaci w roznym sprzecie z roznymi bajerami w najwyzszych detalach. I to wszystko musi byc wyswietlone w jednym momencie na twoim ekranie XD

Nie, Blizz sie popisal. Ze skacze tak malo ;]
Obrazek

firedog
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: firedog »

No z tyloma postaciami wyswietlanymi naraz to moze faktycznie . A jak ma sie sprawa z pingiem? wysoki? ;p

Pulpet
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Pulpet »

W większości zależy od łącza, ja na 2 mb/s mam ping maksymalnie 300 ms.

Awatar użytkownika
Jarczek
Użytkownik
Kontakt:

Re: MMORPG

Post autor: Jarczek »

Swego czasu grałem w MU Online, Lineage 2, Ragnarok Online i Tales of Pirates. Parę miesięcy temu porzuciłem ostatnią z tych gier z bardzo prozaicznego powodu. Teraz rozglądam się za czymś, co zajęłoby mnie na dłużej, bo chciałbym skupić się na jednym em-em-o-er-pe-gu. Jeśli ktoś zna godny uwagi tytuł, byłbym wdzięczny za rekomendację.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Post autor: Rei Kon »

Metin2 - Fenix, kiedyś Last Chaos(zamierzam wrócić, Cariae czy jakoś tak), poluję na Archlorda i już wkrótce Warhammer oczywiście. Chyba, że na kompie nie pójdzie... Grałam też w WoWa na Avalonie.
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

Awatar użytkownika
Master Ragnarok
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Master Ragnarok »

A ja pogrywam w World of Warcraft na nie-do-końca legalnym serwerze Andeeria.

No i co mogę powiedzieć? To, że informacje o uzależnieniach nie są wyssane z palca. Gra wciąga, choć z rasowym RPG oczywiście nie ma zbyt wiele wspólnego.

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Na LC konta mi nie usunęli, jeśli ktoś gra na Cariae 6 bodajże to zapraszam do party.;]

Grał może ktoś w Archlorda? I czemu 2Moons nie akceptuje europejskiego IP?
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

Awatar użytkownika
Jarczek
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Jarczek »

No i wyszło na to, że wybrałem Wonderland Online. Ma chérie również w WO zagrywa, a nawet moja dziesięcioletnia siostra sobie konto założyła.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, polecam serwer Aries. Gra tam najwięcej rodaków i działa też polska gildia "Zakon smoka".
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Ostatnio odkryłam NosTale, urocze MMO z raczej cukierkową grafiką ale przyjemną kreską. Ciężko przeżyłam zgon z winy Szczęśliwej Owieczki.:P Można, a nawet trzeba łapać sobie zwierzaki towarzyszące i walczące u naszego boku, poziomy dość łatwo wchodzą, dobry system wyboru klasy - startuje się jako poszukiwacz przygód i dopiero po oswojeniu się z grą i przetestowaniu różnych opcji można podjąć decyzję o tej właściwej.

ODPOWIEDZ