Final fantasy

Pogadanki o grach komputerowych
Awatar użytkownika
^Oggie^
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: ^Oggie^ »

Hmm...a masz tyle kasy ?:D to objęte jest abonamentem ( chyba 12$ miesięcznie O_o) i nie słyszałem narazie o pira...eee...darmowym serwerze dla nas polaków :D zwłaszca przy naszych łączach :F
FF XII już niedługo :D pierwsze filmiki są genialne :F kolejna FF i kolejny RPG wszech czasów :D ludzie ze Square są genialni !!
"WRESZCIE NADSZEDŁ TEN DZIEEEEŃ W KTÓRYM KUPIŁEM SE CHOMIKA" !!
\m/O_O\m/
"W CAŁYCH KRAJU STAN WYJĄTKOWY ATAKUJE NAS CHOMIK DOMOWY" !!
\m/O_O\m/

Awatar użytkownika
VampirE
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: VampirE »

Bardzo fajnie w polsce będzie mozna dostać za 5 lat, zresztą i tak nie mam PS2 więc czym ja się przejmuje. a gdzie widziałeś filmiki z tej gry jesli mozna wiedzieć ?
[center]Forum World In Stars
Against All Authority[/center]

Shiva
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Shiva »

VampirE nie przesadzaj .... FF X zawitało do Europy już w rok po wydaniu w Japoni .... A z resztą warto czekać na europejskie dopieszczone wersje ;]

Awatar użytkownika
VampirE
Użytkownik
Kontakt:

A ja obecnie molestuje FF IX i powiem że całkiem fajne (no może poza wyglądem postaci) w dodatku na emulatorze wygląda o niebo lepiej niż na PSX i co mnie zadziwiło stabilnie działa.

Shiva
Użytkownik
Kontakt:

Lepiej mówisz?? A jaki to emulator?? I jaka wersja PAL czy NTSC?? A psotacie ci sie nie podobaja?? Gdyby nie te postacie to bym wogóle nie grał w FF;] Ta gra stałą sie dla mnei wzorem do którego porównuje inne FF;]

Awatar użytkownika
VampirE
Użytkownik
Kontakt:

Emulator ePSX i wersja PAL. A postacie mi sie nie podobają bo są w SD a ja tego nie lubie. Jak narazie nie porównuje tej części z innymi bo narazie jestem na 2 CD jak skończe gre to zobaczywmy co jest warta.

Awatar użytkownika
Wujek_Freddy
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Wujek_Freddy »

Gierka wymiatacz! Nie ma słabej cz. , może poza Final Fantasy Crystal Chronicles ale to i tak odbiega od normalnej serii i ma zupełnie inną rozgrywke
Devils Never Cry. . . Tears Are The Gift That Only Humans have . . .

Awatar użytkownika
ArucarDo
Użytkownik

Post autor: ArucarDo »

Niedawno ukończyłem FFX i powiem, że jestem zachwycony... muzyka, fabuła wykonanie - zwala z nóg. Niestetyż miałem wielki (tak uważam przynajmniej ja) niefart dać się skusić na kupno FFX-2. W życiu się ak nie zawiodłem - to jest gra dla panienek (bez urazy dziewczęta :D), wszędzie róż i słodzenie gdzie okiem nie rzucisz a w dodatku to: "Mission Time!" gdzie kolwiek nie masz jakiegoś zadania - dobijające... jednakże przyznam, że gra na poziomie grafiki niczym się ni różni od FFX, natomiast muzyka strasznie, ponieważ jest komponowana przez innego kompozytora (który pisał muzykę do poprzednich FF) nie pasuje jak dla mnie do gry - jest to remix poprzednich muzyczek lokacji... a poza tym, to fabuła całkiem trzyma w napięciu (nic więcej nie powiem!)
Zapraszam na:
http://www.jazzaccordions.prv.pl
---
Wróciłem....

Shiva
Użytkownik
Kontakt:

Przesadzasz giera dobra ;] nie liniowa w sumie duzo kombinacje, dalszy ciag historii ;] nie zebym nie dostrzegał np. ze znowu te same lokacje albo stwory ze zmienionymi nazwami to raczej sa słabsze punkty gry i to ze czesto grafa kuleje błedy teksturek okropne nie było tego w FFX. Ale z drugiej strony widac powrót do do motywów znanych z FF VII chocobo rancho, sphere jak materie , Calm Lands jak Gold Saucer i masa innych roznych takich minigierek i nawet cos takiego jak Triple Triad w FF VIII i Tetra Master z FF IX tylko ze na monety Sphere Break gra ciekawa ale w sumie ciezka ;] No dobra to by było na tyle :D

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Post autor: Rei Kon »

Final Fantasy: Advent children. W Polsce wreszcie premiera DVD. Cena: ok. 69 zł.
Kupiłabym, gdyby mnie tak nie odrzucało od ogólnej kolorystyki.
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

yakkaimono
Użytkownik

Post autor: yakkaimono »

ja wole starsze serie, maja swoj klimat, wyobraznia dziala na wysokich obrotach, natomiast w nowych odslonach wszystko jest na talezu i jakos nie moge sie wczuc w klimat gry.
Najlepsze czesci dla mnie to VI i VII, maja swoj niepowtarzalny urok. Jak zasiadalem do nich do zawsze serducho walilo mi z emocji, to bylo swięto.
Ah to byly piekne czasy. Teraz czlowiek jest tak zabiegany ze nawet nie ma czasu na chwile przyjemnosc, ani na porządne anime ani na finala :(

Dawid
Użytkownik

Re: Final fantasy

Post autor: Dawid »

Moimi ulubionymi tytułami tej serii są Final Fantasy Tactics i Final Fantasy V te tytuły są wielkie

ODPOWIEDZ