Final fantasy

Pogadanki o grach komputerowych
Noodle
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Noodle »

^Oggie^ pisze:Teraz to FFX i FFX-2 miażdży all :F
Grałam w FFX-2 i zakochałam się od pierwszego wejżenia :D
A tak przy okazji, czy ktoś wie, skąd można wziąść filmik z tej gry? Hodzi mi o ten, gdzie Yuna śpiewa "What cen I do for you". Piszcie na PW.
Z góry dziękuję. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Post autor: Rei Kon »

Ja mam taki filmik. Nawet dwa.
Można je ściągnąć z neta :P bo o ile dobrze mi wiadomo, to są tworzone przez fanów tej gierki.
Acha, wie ktoś, za ile można dostać FF na szaraka(PSX)?? nie wiem, jaka część sie ostatnia ukazała na konsolkę^^" 10 już jest chyba na dwójce, nie?
A ja mam od Mirsha FF1 z jakiejś konsoli :roll: nie chcę być dla niego złośliwa, ale grafika jest beznadziejna :roll: jeden z wielu dowodów na to, że konsola konsoli nierówna :roll:
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

Noodle
Użytkownik
Kontakt:

Rei Kon pisze:Ja mam taki filmik. Nawet dwa.
Można je ściągnąć z neta Razz bo o ile dobrze mi wiadomo, to są tworzone przez fanów tej gierki.
Co do tworzenia filmików nie byłabym taka pewna. Byłabym wdzięczna gdybyś mi przesłała te filmiki. albo chociaż podała adres jakiejś strony z tymi filmikami do ściągnięcia. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Ja mam tę pewność, bo wszystkie, które dostałam od Alana to filmik z piosenką np. the offspring czy LP. No, chyba, że to są autentyczne podkłady muzyczne w grze :P
Filmiku przesłać nie moge, bo już kiedyś Mirshowi próbowałam i nie wchodzi. Za duże.
Dobrych stron nie znam. Polegam całkowicie na Alanie, który polega na swoim koledze itp.
Auron the best *-* :mrgreen:
This wound shall be like the chills of winter: swiftly forgotten when spring shoots rise.

Noodle
Użytkownik
Kontakt:

Rei Kon pisze:Ja mam tę pewność, bo wszystkie, które dostałam od Alana to filmik z piosenką np. the offspring czy LP. No, chyba, że to są autentyczne podkłady muzyczne w grze
To czyj jest "What cen I do for you" ? Bo na 100% nie LP
Obrazek

Awatar użytkownika
Rei Kon
Użytkownik

Jest, mam to po japońsku i po angielsku(plus teksty obu, Alan się postarał). Ale oczywiście niewiele ma wspólnego z LP, The offspring itd. Nie wiem, czy to samo tyczy sie tańca Yuny na wodzie(piosenka... hmm... Love across the ocean, ale mam też wersję bez piosenki). It's all about it I think :D

Awatar użytkownika
^Oggie^
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: ^Oggie^ »

Rei Kon pisze:Ja mam taki filmik. Nawet dwa.
Można je ściągnąć z neta :P bo o ile dobrze mi wiadomo, to są tworzone przez fanów tej gierki.
Acha, wie ktoś, za ile można dostać FF na szaraka(PSX)?? nie wiem, jaka część sie ostatnia ukazała na konsolkę^^" 10 już jest chyba na dwójce, nie?
A ja mam od Mirsha FF1 z jakiejś konsoli :roll: nie chcę być dla niego złośliwa, ale grafika jest beznadziejna :roll: jeden z wielu dowodów na to, że konsola konsoli nierówna :roll:
Hmmm filmik w czasie którego Yuna śpiewa Real Emotion to jest intro gry ^^ wejdz sobie na gry.wp.pl i wpisz w wyszukiwarce FF X-2 i tam w strefie Download bedziesz mogłaściągnąć to interko :)
"WRESZCIE NADSZEDŁ TEN DZIEEEEŃ W KTÓRYM KUPIŁEM SE CHOMIKA" !!
\m/O_O\m/
"W CAŁYCH KRAJU STAN WYJĄTKOWY ATAKUJE NAS CHOMIK DOMOWY" !!
\m/O_O\m/

Shiva
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Shiva »

Grałem w FF I,IV,VII,VIII,IX,X i mam X -2 oraz FF Tactics i Tactics Advance ... I moją ulubioną częscią jest FF IX (pewnie dlatego, że to mója pierwsza gra z serii FF) hm i tylko ją przeszedłem ;] Najbardziej mi przypadł wizulanie SD i technicznie chociaż na początku strasznie się gubiłem ... A co do X na ps 2 to w sumie się zawiodłem oprócz tego że gra ma super grafe, nie ma tam nic dobrego ;] Ciągle te same stwory tyle, że w innym kolorze i z innym elementem straszna nuda .... Brak świata po którym można sobie pobiegać .... System jest słaby kazda postac jest praktycznie taka sama, róznice w Overdrive'ach przy czym Lulu jest jak 5 koło u wozu do bani postać .... Minigeirka Blitzball zbyt szybko się nudzi ... Modele broni mi się nie podobają ... Zabawa Bribe mnie nie kręci .... Chocobosy tez są do bani ... A sama gra jest jakos tak zbyt krótka .... I to by było na tyle ;] FF IX to jest to ;]

Awatar użytkownika
ArucarDo
Użytkownik

Post autor: ArucarDo »

przyznam się bez bicia, że grałem w FF I, FF VII i teraz zacinam w X i powiem, zę jeżeli chodzi o "lepszość" przoduje X, ale jeżeli chodzi o grywalnosć, to każda jest dobra (chociaż ja bardziej lubię VII) więc chyba można powiedzieć, że jest to jedyna seria sequelów, której kolejne części były lepsze jedna od drugiej :D
Zapraszam na:
http://www.jazzaccordions.prv.pl
---
Wróciłem....

Awatar użytkownika
^Oggie^
Użytkownik
Kontakt:

Nie licząc FFX i FFX-2 :D
\m/O_O\m/
\m/O_O\m/

Shiva
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Shiva »

^Oggie^ pisze:Nie licząc FFX i FFX-2 :D
Racja .... przynajmniej X jeszcze X-2 nie zaczołęm ;]

Awatar użytkownika
^Oggie^
Użytkownik
Kontakt:

HMm i trudno to nazwać Sequelami wogóle O_o bo oprócz FFX i FFX2 żadna kolejna część nie kontynuuje historii poprzedniej ani jej nie poszerza ani nic O_o to są poprostu KOLEJNE gry a nie kolejne części gry...
\m/O_O\m/
\m/O_O\m/

Awatar użytkownika
Zaraki
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Zaraki »

^Oggie^ pisze:HMm i trudno to nazwać Sequelami wogóle O_o bo oprócz FFX i FFX2 żadna kolejna część nie kontynuuje historii poprzedniej ani jej nie poszerza ani nic O_o to są poprostu KOLEJNE gry a nie kolejne części gry...
dlatego tez wyszlo ff X-2 a nie XI , zeby ff XI bylo wogole nowe nie ? :wink:
Zrobisz herbate mnie?

Awatar użytkownika
^Oggie^
Użytkownik
Kontakt:

Tak ale FFX-2 nie było robione przez ojca FF tylko rpzez Filie Square - Square Enix :]
Final Fantasy XI to MMORPG :] dopiero FF XII będzie normalną grą Single Player i zgadnij...nie kontunuuje historii przedstawionej w jakiejkolwiek części :]
\m/O_O\m/
\m/O_O\m/

Awatar użytkownika
Zaraki
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Zaraki »

wiem i dlatego sie zastanawiam czy na astercity pojdzie mi XI xD, slyszalem ze na neostradzie chodzi no ale neo to badziew :/
Zrobisz herbate mnie?

ODPOWIEDZ